Novinky

31.01.2012

V dnešním pokračování daňové rubriky v časopise Zvěrokruh odpovídáme na dotaz čtenáře, zda je...

06.01.2012

Každé podnikání něco stojí. Průběžné výdaje i různé investice, které ke své výdělečné činnosti...

27.12.2011

Podle příslušného ustanovení zákona o daních z příjmů se pod pojmem „výdaje“ rozumí náklady, které...

více novinek

Účetní

Ochrana účetních

ANO,
smlouva vašeho klienta skutečně chrání i vás.

Pokud v průběhu daňové kontroly dojde pracovník FÚ k závěru, že podnikatel např. zahrnul do nákladů něco, co daňovým nákladem není, vezme všechna zjištěná pochybení a použije tato pro další samostatné řízení, a zahájí správní řízení ve věci uložení pokuty za porušení účetních předpisů.

Výsledkem tohoto řízení může být uložení pokuty až do výše 6 % celkové hodnoty aktiv.

Tato pokuta je ze strany klientů ve většině případů požadována právě po účetní společnosti.

Společnost ZADA a.s. poskytne klientovi právní daňovou pomoc též v tomto následném řízení, a to v případě, kdy sjednání služby ZADA a.s. proběhlo prostřednictvím jeho účetní společnosti.


Jsem samostatný/á účetní

Doporučte naší službu vašim klientům, získáváte nejen pro ně, ale též pro sebe silného a zkušeného partnera pro daňová řízení. Současně s tím získáváte pro sebe možnost být zdarma zastupován v případě správního řízení ve věci uložení pokuty za porušení účetních předpisů. *

Jsme účetní společnost a spolupracujeme s daňovým poradcem

Naším cílem není jakkoliv zasahovat a měnit vám fungující a léta zaběhnutá schémata spolupráce s vašimi daňovými poradci, náš cíl je vzájemnou spoluprácí umožnit klientovi maximální možnou ochranu a to s ohledem na vynaložené náklady.

Sjednejte svým klientům naší službu, a v okamžiku jeho daňové kontroly již neřešte žádné vícenáklady se zastupováním. Váš kvalitní daňový poradce může být tím, kdo právně zastoupí klienta při daňové kontrole, jeho veškeré náklady však uhradíme my, a to bez limitů a včetně vedlejších nákladů (cestovné apod.) **

Jsme účetní společnost a současně daňový poradce

Jsme přesvědčeni, že jako účetní a daňový poradce v jedné osobě poskytujete klientům vysokou úroveň ochrany jak v průběhu běžného roku, tak i v okamžicích daňových kontrol. Naše nabídka směrem k vám je zřejmá.

Přeneste své náklady se zastupováním před FÚ z klienta na naši společnost. Vaši práci daňového právního zastoupení tak nezaplatí klient, ale ZADA a.s., a to bez limitů a včetně vedlejších nákladů (cestovné apod.) **

Zaregistrujte se,
nebo nás kontaktujte telefonicky »


* Pokud daňovému subjektu přijde kontrola daně z příjmů dle zákona 337/1992 Sb., daňový řád, pak probíhá dokazování. Výsledkem dokazování může být zjištění, že daňový subjekt např. zahrnul do nákladů něco, co daňovým nákladem není. Zpravidla vždy takováto chyba znamená dodatečné doměření daně a příslušenství.
Po skončení daňové kontroly pak finanční úřad vezme všechna zjištěná pochybení, na které přišel při daňové kontrole a použije tato zjištění pro další samostatné řízení, a zahájí správní řízení ve věci uložení pokuty za porušení účetních předpisů.
Výsledkem tohoto řízení může být dle zák. 563/1991 Sb. o účetnictví § 37 pokuta až do výše 6 % celkové hodnoty aktiv.

** ZADA a.s. klade nejvyšší prioritu na kvalitu a maximální odbornost poskytované služby, vysoká odbornost a korektní zásady jsou tedy i základním požadavkem při výběru partnerů – daňových poradců

Kontaktujte nás

ZADA a.s.
Jetelová 254/2, Plzeň 326 00
Tel.: 377 152 026

E-mail: obchod@zadaas.cz

Odběr novinek

ZADA a.s. © 2011