Novinky

31.01.2012

V dnešním pokračování daňové rubriky v časopise Zvěrokruh odpovídáme na dotaz čtenáře, zda je...

06.01.2012

Každé podnikání něco stojí. Průběžné výdaje i různé investice, které ke své výdělečné činnosti...

27.12.2011

Podle příslušného ustanovení zákona o daních z příjmů se pod pojmem „výdaje“ rozumí náklady, které...

více novinek

Advokát

Partner – advokát

Vážená kolegyně, vážený kolego.

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek a za projevený zájem o činnost naší společnosti. Hlavní myšlenkou a současně naším cílem je přiblížit právní pomoc v oblasti daní a odvodů co nejširšímu okruhu daňových subjektů a podnítit a zvýšit tak i zájem o naši profesi.

Současně díky spojení s vámi odborníky koncentrujeme potřebné zkušenosti a znalosti společně s nejaktuálnějšími poznatky z rozhodovací praxe správních soudů do jediného centra a vytváříme tolik potřebnou protiváhu sofistikovaně organizované, mezinárodně propojené a z našich daní finančně zajištěné daňové správě.

Jako daňoví poradci se všichni zabýváme v průběhu roku různými výpočty daní, jejich kalkulacemi a často i řešením účetních problémů souvisejících. Vedle této činnosti však považujeme za velmi důležité vnímat „daně“ jako součást práva – finančního práva. A právo netvoří jen normy hmotně právní, ale i normy procesně právní. Považujeme za důležité daně nejen správně vypočítat a přiznat, ale svá tvrzení, svou práci, práci účetních a zájmy a práva našich klientů před orgánem státní moci, před finančním úřadem i obhájit a prokázat.

Činnost naší společnosti je založena na týmové spolupráci. Našeho cíle poskytnout kvalitní daňové právní poradenství nemůžeme dosáhnout sami, bez pomoci vás, našich kolegů daňových poradců. Velkým přínosem a téměř nutností je pro nás spolupráce s vámi, kteří jste též advokáty a kteří se orientujete na oblast finančního práva a svou komplexní znalostí procesních norem v celé šíři platného práva jste nepostradatelnou součástí našeho týmu.

ZADA a.s. je mladou společností s početnou klientelou a v současné době pečlivě vybírá nejkvalitnější poradce a právníky jako pilíře týmu pro spravování agendy na území celé ČR v budoucnu.

Máte zájem o vysoce kvalifikovanou, trvalou a stabilní spolupráci? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás

ZADA a.s.
Jetelová 254/2, Plzeň 326 00
Tel.: 377 152 026

E-mail: obchod@zadaas.cz

Odběr novinek

ZADA a.s. © 2011