Půjčky a splátky

Když někomu přejeme k narozeninám, tak přejeme většinou zdraví a štěstí, ale pomíjíme jednu důležitou součást našich životů, a to jsou peníze.

Najít si práci, pokud opravdu chceme pracovat, to není zase až takový problém. Nemusí to být naše vysněná práce, ale pokud se nechcete stát bezdomovcem, tak je i podřadná, ale placená práce, nutná k přežití. Minimální mzda je stanovená státem a je složité vyžít jen s ní, ale pokud nemáme možnosti práci změnit a najít si lépe placenou, nic moc s tím neuděláme a musíme se naučit vyjít i s tím málem. Mnoho lidí by si rádo přivydělalo nějakou korunu další prací, ale když se nějaká naskytne, tak často couvnou. Mnohem jednodušší je pro ně totiž, peníze si půjčit. Bohužel se tím často dostanou do začarovaného kruhu půjček a splátek, ale hlavně dluhů, protože půjčené peníze se snadno rozkutálejí, ale platit pravidelné splátky z minimální mzdy, to může být problém.

peníze

Dostanete-li se do finančních problémů pro neschopnost splácet své závazky, můžete se rychle dostat do exekuce nebo insolvence, což je velký problém.

Máte-li za sebou exekuci nebo insolvenci, budete si určitě dávat na své peníze větší pozor a případné další půjčky více zvažovat. Ono to s těmi půjčkami po exekuci a insolvenci bude celkově složitější, protože v bance se žádostí např. o hypotéku určitě neuspějete. Se záznamem v registru neplatičů jste si podřízli u bank větev a žádat u nich o peníze je ztráta času.

Pokud skutečně potřebujete peníze, můžete zkusit hypotéku po insolvenci https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

hypotéka

Nečekejte ale, že si vás neproklepnou a nezjistí si, jaké jste v minulosti měli problémy, jaké jsou vaše momentální možnosti pravidelného splácení, ale určitě se budou snažit najít pro vás řešení na míru. Je v jejich zájmu vám peníze půjčit, ale zároveň vás nechtějí opět přivézt do další exekuce nebo insolvence.

Podobné příspěvky