Mobilní dům jako alternativa bydlení

Když se řekne bydlení mnohým lidem vstávají vlasy na hlavě hrůzou. Nejenom, že se neustále zdražují energie a tak mnohdy už nemáme peníze ani na placení záloh, ale také se zdražují stavební materiály i práce, takže stavba nového domova nás vyjde pěkně draho. A to jste se těšili na nový domek a máte koupenou parcelu? Nic není ztracené. Alternativou v bydlení může být mobilní dům. Jeho pořizovací cena je totiž velice nízká. Je sice maličký, ale najdete v něm vše, co k životu potřebujete. Navíc třeba i vybavený s krásnou moderní kuchyní včetně spotřebičů. Volit však můžete i mezi nevybavenými druhy.

Mobilní domy jsou malé, hezké a milé a bydlí se v nich stejně příjemně jako v kterémkoliv jiném objektu. Nemusíte si dělat starosti ani o zateplení. Objekty jsou stavěny jako celoroční, proto jsou speciálně vhodné pro bydlení jak v létě, tak i v zimě, čemuž odpovídá i objekt Relax B https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/relax-b-nr-5-2048/.

moderní domácnost

V dnešní době se staví větší i menší. Tento typ má 48 metrů čtverečních a hned tři pokoje. Je úplně nový a krásný. Postavený zlatýma českýma ručičkama. České domky si lidé velice žádají, samozřejmě se zárukou.

Co se v něm nachází? Najdete zde dvě ložnice a obývací pokoj dohromady s kuchyní. Podlaha je řešena bytovým linoleem. Střecha je černá a krásně lesklá. Venkovní fasáda je řešena pomocí dekoru dřeva. Typické pro tyto stavby. Objekt tak zapadá do jakéhokoliv rázu krajiny. Zateplení je řešeno pomocí kamenné vaty, silné 120 mm. V koupelně najdete už zabudované vše, co budete běžně potřebovat. Najdete zde toaletu, sprchový kout, topný žebřík, umyvadlo, zrcadlo, baterie a elektrické odvětrávání. Žádoucí bývá často protihluková vata v příčkách.

žena ponožky na stole

A jak to bude s dopravou a cenou? Cenu můžete zaplatit ihned při koupi a to buďto převodem nebo klidně formou půjčky. Doprava se řeší pomocí speciální přepravy. Objekt vám přivezou až na místo určení a ustaví. Stačí jej napojit na přípojky a můžete spokojeně bydlet v novém, vlastním, krásném domově za velice nízkou pořizovací cenu.

Podobné příspěvky