Trendy pro jaro a léto 2019

Návrháři z celého světa nám jarní a letní módu již představili na všech možných módních přehlídkách a událostech. Inspirovat se jejich návrhy můžeme i my!
Třásně a peří
Už na podzim ovládly módní trendy prvky třásní. Toto se však bude nosit i nyní na jaře a v létě. Westernové třásně se nyní upravují do modernějších podob. Na jaře se však ještě k těmto třásním přidají aplikace, které nám budou připomínat peří.
přírodní tkaniny
Béžové odstíny oděvů
Mezi návrhy slavných umělců se dá také vyčíst, že béžová barva bude letos na jaře velmi in. Poslední roky jsme byli zvyklí spíše na pastelové barvy či výrazné svěží barvy, ale tomu odzvonilo. Béžová se totiž hodí ke všemu.
Žlutá je dobrá
I když se budou nosit béžové neutrální odstíny, přece jen se dost pravděpodobně dostane na jednu typicky jarní barvičku. A to barvu slunce. Žlutá bude barvou nadcházející sezóny.
Návrat do budoucnosti
Móda se nám vrací stále a stále dokola a nikoho to již nepřekvapí. Ať už jde o letošní trendy pro svatební šaty, kde se nám vrací tradiční šaty pro princezny či jde o jarní a letní hit, batikování. Inspirace z 60. let nám vrátí období hippie společně s batikovanými triky, šaty a bundičkami.
Připraveni na velká vedra
I když jaro příliš nepřeje slunečným dnům, ještě stále před sebou jistě máme dny, kdy bude opravdu krásně. Na předních přehlídkových molech se dá totiž vyčíst ještě další trend, kterým je síťovina. Byla viděna bez spodního prádla, což pro běžné nošení asi není to pravé ořechové. Dá se ale již brzy očekávat, že se objeví různé varianty těchto polonahých modelů v obchodech.
dívky a levandule
Džínovina
I když bude denim stále in, letošní jaro a léto nebudeme nosit ten tmavý, který byl hitem v posledních měsících a letech. Aktuálně se vrací opět do módy džínovina sepraná. Bez takové bundy, džínsů či šatů budete naprosto out, proto neváhejte a vyrazte do obchodu, pořídit si nějaký vkusný kousek