7 žen, s kterými byste NEMĚLI podvést svou manželku

7. Její šéfová

Pokud má vaše žena za šéfa v práci ženu, je téměř jisté, že ji nebude mít ráda. A i když to bude vypadat, že s ní vychází dobře, skrytě jí určitě bude závidět její postavení. Proto si ke svým záletům vyberte někoho jiného, aby vaše žena nemusela v případě odhalení měnit kromě manžela i práci.

sexuální předehra

6. Její doktorka

Své doktory buď máme rádi a věříme jim, že se o nás postarají, když se nám něco stane, nebo jim nevěříme a   pomlouváme je. V obou případech není moc dobrý nápad cpát se mezi vaši ženu a její doktorku. Obzvláště ne gynekoložku.

 

5. Vaše první láska

Pokud jste své ženě řekl o vaší první lásce, jistě na ni více či méně skrytě žárlí. Určitě by tedy nebyl dobrý nápad vracet se k ní, byť jen na jednu noc. Vaše žena by pak mohla mít pocit, že není láskou vašeho života. Pohoršující okolností by bylo, pokud by se jednalo o lásku čistě platonickou a teprve nyní byste ji, po všech těch letech, získal.

tři ženy v šatech

4. Její mladší sestra

Sesterská rivalita je do určité míry součástí každé rodiny. Mladší sestra vaší ženě jistě připomíná její vlastní krásu, kterou ztratila. Pokud vás právě proto vnady vaší švagrové přitahují, dobře si to rozmyslete a raději zůstaňte u představ.

 

3. Její nejlepší kámoška

Tohle je klasika, ale celkem pochopitelně se dostala na tento seznam. Zrada od dvou nejbližších osob je opravdu bolestivá. Pokud vás její nejlepší kámoška opravdu rajcuje, zkuste své ženě raději navrhnout, že by se k vám někdy tato kámoška přidala a okořenila tak váš manželský život.

 

2. Její matka

Ať už má vaše žena se svou matkou jakýkoli vztah, určitě není dobrý nápad se se svou tchyní jakkoli intimně sbližovat. Vaše žena jistě bude spokojenější, pokud její mámu budete nesnášet.

 

1. Její dcera s jiným mužem

Pokud má vaše žena již dospělou dceru s jiným mužem, tak byste s ní určitě neměl spát. Platí zde totéž, co u její mladší sestry, ale možná ještě silněji. Svou dceru by poté nenáviděla, ale nemohla by si pomoci a stále by k ní cítila i mateřskou lásku. Takový mix pocitů je opravdu brutální a velmi vám radíme neriskovat.


Podobné příspěvky