Designové propisky


Jsem ráda, že existují různé reklamní předměty anebo takové upomínkové předměty, které si můžete zakoupit nebo dostat, abyste na to měli opravdu pěknou vzpomínku. Já si vzpomínám, že když jsem ještě pracovala ve firmě, kde se dělaly různé reklamní předměty, tak já jsem měla na starost právě propisky s vlastním potiskem Promodarky. Byly to obyčejné bílé anebo zlaté nebo černé propisky. A když potom k nám přišli nějací zákazníci, tak mi vždycky řekli, že by chtěli na tu svoji propisku pěkný potisk. Většinou to bylo jméno anebo nějaké blahopřání anebo nějaký krásný citát. Samozřejmě, že také jsme měli žádosti, kdy třeba tam chtěl někdo napsal něco vulgárního anebo sprostého.

Nádherné propisky.

V tomhle případě, samozřejmě vždycky odmítneme, protože my jsme solidní a kvalitní firma, takže propisky s vlastním potiskem, kdyby bylo něco opravdu hodně vulgárního, tak vždycky odmítáme. Tohle rozhodně neděláme. My chceme, aby propisky s vlastním potiskem nosily všem lidem jenom štěstí a radost a aby na to měli také skvělé vzpomínky. A ne aby je potom někoho uráželo. Samozřejmě, že tyto urážky vždycky jsou kvůli tomu, když se třeba lidé na sebe naštvou nebo jsou velice hodně pohádaní anebo když jsou právě v rozvodovém řízení. Dozvěděla jsem se, že když jsou lidi v rozvodovém řízení, tak většinou chtějí propisky s vlastním potiskem, kde je něco sprostého.

Kvalitní propisky.

Opravdu hodně mě tohle mrzí a lituji takové lidi. Potom jsou tady ale také lidé, kteří dávají propisky s vlastním potiskem těm příbuzným, když třeba slaví svátek anebo když se jim narodí dítě. Většinou, propisky s vlastním potiskem, když se narodí dítě, tak na to dáváme pouze datumy a křestní jméno miminka. Podle mého názoru je tohle opravdu hodně roztomilé a jsem ráda, že pořád spoustu lidí, kteří dbají na to, aby měli opravdu perfektní a originální dárek. Když to tak vezmu, tak vlastně propisky se používají každý den a budou se používat snad ještě do konce světa. Protože propisky jsou tady s námi, abychom je užívali skoro každý den. Například v práci anebo ve škole. A jsem ráda, že lidé stále využívají služeb propisek s vlastním potiskem.

Podobné příspěvky