Instalatéra si můžete pozvat na hledání úniku vody kdykoli, i v noci


Mnoho žen má v současné době potíže zorientovat se v technických záležitostech vzhledem k tomu, že ženy se obvykle zaměřují na odlišný životní styl, než mužská populace, a ještě náročnější je to pro samoživitelky, které se starají o své ratolesti a muž v domácnosti chybí. O co jednodušší to má manželka elektrikáře nebo instalatéra, když doma vyhoří zásuvka anebo praskne vodovodní potrubí. Někteří muži ani nemusí být instalatéry, aby si poradili sami při některých technicky náročnějších pracích v domácnosti, a tak lze říci, že není-li ženin partner vysloveně líný a budižkničemu, život těchto žen se odvíjí v pokojnějším duchu.

uzávěry teplé a studené vody

Pokuste se nyní představit, jak náročné to má žena samoživitelka, která se vrací se svým batoletem z obchodu, a namísto klidného prostředí se zděsí pohledem na mokrou zeď a kaluž na podlaze. Neví, co dřív, zda krmit dítě, přebalovat jej anebo začít hledat někoho, kdo se přijde na ten průšvih alespoň podívat. Jakmile dítě uspí a má chvilku klidu pro sebe, pokusí se obvolávat své známé, ale možná ji vůbec nenapadne to nejjednodušší řešení ze všech – zavolat nonstop instalatérskou službu.

instalatérské rozvody

Instalatéři přijíždí většinou již do hodiny, obhlédnou situaci a začnou ihned jednat. Vyhledávání úniku vody proběhne pomocí moderních metod, tedy žádné bušení do zdi a bourání cihel a omítky. Jde o čistou práci a jakmile se zjistí skutečné místo defektu, odstraní se jen kousek zdiva, opraví poškozená armatura, otvor se zacelí a tím to končí. Samozřejmě je pak zapotřebí nechat mokrou zeď vysušit intenzivnějším větráním nebo vytápěním, ale to není tak pracné a náročné.

Nakonec vše dobře dopadne, chce to jen nepanikařit, zachovat chladnou hlavu a mít již zjištěný telefon na instalatérskou firmu. A je také dobré vědět, že instalatéři řeší v domácnostech i další havarijní průšvihy, jako jsou úniky plynu, zanesené odpady nebo problémy s topením, a to celoročně, každý den včetně svátků i víkendů, a to i v noci – 24 hodin denně.

Podobné příspěvky