Jídlo v nápoji!

J í d l o v n á p o j i ? ?

Jezení nemusí být jen takové jaké ho známe – chleba, maso, ovoce, zelenina.

Jídlo, které musí projít našimi ústy, jenž musíme důkladně rozmělnit tak, aby se nám dostalo postupně dále do trávicího ústrojí. Jídlo může mít i jinou podobu, a to ve formě proteinových koktejlů na hubnutí Goodly.cz

Podivujete se, jak můžeme koktejly, a ještě k tomu h u b n o u c í nazývat jídlem? Že vás jídlo musí nasytit, kdežto nápoje „jen protečou“ a nic moc vám nedají?

Nenechte se mýlit. Právě proto, že hubnoucí proteinové koktejly jsou nabušené minerály, nezbytnými vitamíny, tolik potřebnou vlákninou se spoustou trávicích enzymů a probiotik, tak proto jsou parádně výživné natolik, že vás nasytí na tři až čtyři hodiny!

povzbuzující nápoj

Proto je oprávněně můžeme nazývat i jídlem. Jsou skvělé v tom, že mají přesnou strukturu důležitých složek, jak jsme je vyjmenovali už výše, a proto se nejedná v žádném případě o „prázdné kalorie“, když s chutí vypijete tento skvělý povzbuzovací a zároveň hubnoucí koktejl!

Pokud právě přemýšlíte o nasazení diety ohledně hubnutí, jste tu na správném místě. Naše j í d l o v n á p o j i můžeme jen doporučit, a to proto, že se skládá nejen z řady důležitých vitamínů, vlákniny, minerálů, ale i zdraví prospěšného lněného oleje. Dále obsahuje čtyři druhy probiotik, která jsou důležitá a přímo nezbytná při shazování nadbytečných kilogramů. Co nesmí ve složení těchto nápojů chybět, jsou samozřejmě proteiny, konkrétně se skládají z micelárního kaseinu a syrovátky, která je vyráběná velmi šetrným způsobem z těch nejjakostnějších surovin.

ovoce a zelenina

Toto proteinové jídlo je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy, vážně chutná každému bez rozdílu a nejen proto, že vám skvěle dopomůže k hubnutí, ale také proto, že je rychle a hned připravené a můžete ho mít kdykoliv po ruce a upotřebit ho, kdy si jen vzpomenete.

Podobné příspěvky