Pojďme prolomit TABU

Ještě stále je to tabuizované téma, které se ve společnosti normálně neprobírá. Mluvím o análním sexu. O sexu, který je pro někoho nechutný a určitě by ho nikdy nepraktikovali a pro někoho natolik vzrušující, že ho vyzkouší a praktikuje, kdy se zachce. Také častá sexuální fantazie mužů. Pokud muž ještě tuto praktiku nezkusil, tak ho to láká z důvodu nového zážitku, ostatně jako u každé jiné praktiky. Další omílané tabu je sex při menstruaci a to je i další výhoda análního sexu. Každý pár (momentálně mám na mysli heterosexuálně zaměřený) je jiný a někomu vadí provozovat sex při tom, když žena krvácí a tak se raději uchýlí k proniknutí do konečníku.

erotické napětí

Další věc, která je pro muže vzrušující je, že anální otvor je užší než vagína a tím pádem dochází k většímu obejmutí penisu a také k vyššímu vzrušení. Samozřejmě je zde důležité, aby s tím souhlasili obě strany. Praktikování i přes odpor jednoho ze zúčastněných může způsobit sexuální nechuť. A to zrovna není žádoucí. Stejně jako u všeho jsou tu i nevýhody. Při oddávání se análnímu sexu se muže stát, že to bude bolestivé. Takže je hodně důležitá příprava před ním. Použitím dostatečného množství lubrikantu a masírování otvoru těmto komplikacím předejdete.

předehra je důležitá

Ochrana při styku by také neměla chybět, stejně jako při vaginálním sexu je zde možnost přenos pohlavních nemocí. Dalším důležitým bodem je hygiena. Je samozřejmě na vás, jak moc důkladná. Někdo je pro to, aby se před stykem udělal klystýr. Je to i z důvodu, aby partner nenarazil na neočekávané překvapení. Ale pokud nechcete podstupovat tento proces, tak se ujistěte, že jste dostatečně vyprázdnění. Při neopatrném vnikání je možnost, že budete mít poraněnou sliznici uvnitř konečníku a tímto si zaděláváte na různé infekce a nebo hemeroidy. Pokud se tedy rozhodnete vyzkoušet, tak buďte trpělivý a dejte si na čas. Opatrnost zde není vůbec na škodu, naopak díky ní dojdete ke slasti.

Podobné příspěvky