Zuby jsou naší vizitkou

Každý z nás je strůjcem svého osudu a to platí i v případě, že se nestaráte o svoje zuby. Pokud si je pravidelně nečistíte, tak může docházet k zažloutnutí zubů a také ke kazům a dírám. V takovém případě asi neuděláte nějaký dojem na dámu a naopak. Jestliže jste v mládí péči o zuby zanedbávali, tak vyhledejte zubaře, který Vám vrátí zuby do pořádku a opět, se budou blýskat. V tom Vám pomůže zaručeně dentální hygiena Praha https://clinicplus.cz/service/dentalni-hygiena/, která má ty nejlepší ohlasy v okolí.

hygiena (3)

Nově zbudovaná zubní klinika se nachází na Praze 10, kde se provádí všechny speciální zákroky, ale také preventivní prohlídky a dentální hygiena. Celá středisko je vybaveno novodobou technologií a pracují zde špičky v tomto oboru. Personál je zde velice příjemný a ochotný Vám pomoci s jakýmkoliv problémem. Tato klinika se přesně nachází na Praze 10 Vršovice a můžete se sem dostat autobusem, tramvají, nebo automobilem. Ten pohodlně zaparkujete u obchodního centra Eden, odkud to budete mít už pouze kousek ke klinice. Nově tato klinika nabírá pacienty a to bez rozdílu věku. Tudíž se můžete registrovat vy i Vše děti. Registrovat se můžete online, nebo přímo na pobočce. Po registraci se stačí objednat na určitý den a čas, kdy se dostavíte na kliniku. Je potřeba časy dodržovat, protože navazují na sebe a po příchodu jdete rovnou do ordinace.

hygiena

Klinika spolupracuje také s pojišťovnami, a pokud máte stání pojišťovnu nebo VPZ a Maxima, tak se můžete těšit na zajímavé slevy. Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník všech nabízených služeb také na ostatní pobočky. Ty se nacházejí v Mělníku, Horní Počaply a také v Roudnici nad Labem. Bude tedy jen na Vás, kam to máte blíž a kam chcete chodit ke svému zubaři. Proto neváhejte a registrujte se už nyní. Nikdy nevíte, kdy Váš začne bolet zub a může být už pozdě.

Podobné příspěvky