Originální a nenáročné doplňky pro vaše bydlení

Toužíte vyzdobit svůj dům krásnými doplňky, ale nemáte čas se babrat s výrobou, nebo se hodiny prodírat regály v obchodech, kde je vše na stejné brdo? Chcete svůj byt zútulnit, ale nestojíte o zbytečné lapače prachu? Zde je pár tipů.

Květiny

Květiny vypadají dobře v každém bytě. Vytvářejí otevřenější a živější atmosféru. Někdo si je však nemůže dovolit z důvodu alergie, jiný je zase špatným zahradníkem. A právě v takových případech jsou skvělou volbou umělé květiny do truhlíků Lepaso.cz, květináčů, nebo váz. Pokud zvolíte dobře, budete mít doma květinu jako (ale opravdu jen jako) živou.

rostliny v květináčích

Hodiny

Ačkoliv si spousta lidí myslí, že hodiny jsou především praktickým doplňkem, není tomu tak. Správně zvolené hodiny totiž mohou být i skvělým designovým doplňkem každé místnosti, a nahradit tak omšelé, nebo tuctové obrazy. Můžete dokonce sehnat konferenční stolek, pod jehož skleněnou deskou jsou zabudované hodiny. Od věci nejsou ani tradiční, starou Anglii připomínající oboustranné hodiny, nebo třeba zeď zdobená hodinami, které ukazují časy v různých časových pásmech.

nástěnné hodiny

Přehozy a polštářky

Co si budeme povídat, neustlaná postel zkrátka nikdy dobře nepůsobí. A ať už máte ložnici na nevhodném místě, nebo vám jde jen o váš vlastní pocit, jistě chcete postel, do níž je radost se zabořit. Pokud však nejste zrovna přeborníky ve stlaní, nebo jen nemáte čas každé ráno patnáct minut perfektně rovnat peřiny, a natřásat polštáře, můžete to vyřešit i jednodušeji. Stačí sehnat krásný, velký, a příjemný přehoz, a několik dekoračních polštářků, které ukryjí vaše stlací nedostatky, a promění vaši ložnici v oázu pohody.

V případě, že nemáte čas, nebo se vám jen nechce trávit dlouhé hodiny mezi nekonečnými regály v obchodech s domácími potřebami, můžete si vše objednat z pohodlí domova. Ty nejkrásnější a nestylovější kousky seženete klidně na stránkách Lepaso, kde si každý vybere to své.

Podobné příspěvky