Vyklidíme si byt sami s přívěsným vozíkem

Potřebujete vyklidit byt nebo sklepy v bytovém domě a nechcete utrácet za profesionály? A máte k dispozici vlastní tažné zařízení Alfa Romeo 165 Amsa? Pak vám stačí jen přívěsný vozík a pochopitelně jistá fyzická zdatnost a ochota se hýbat.

Začněte s plynem – čím byste měli začít ještě před samotným vyklízením, je odmontovat plynové spotřebiče (pokud je to zapotřebí). Tuto práci provedou zkušení instalatéři. Nikomu jinému manipulaci s plynovými spotřebiči nesvěřujte, neriskujte zbytečně výbuch plynu, který by vás mohl stát život anebo spoustu peněz při značné majetkové újmě.

přívěsný vozík

Zkuste to v noci – vyklidit byt můžete samozřejmě kdykoli přes den, ale mnozí lidé mají pozitivní zkušenost i s prací v noci. V této době totiž značně klesá automobilový provoz a netvoří se prakticky žádné kolony. Zároveň vás nebudou na ulici obtěžovat sousedé a další lidé, co se kolem vyklízení budou pohybovat. Nenechte si do pracovní činnosti nikým zasahovat a provádějte ji v poklidu, bez stresu a shonu. Vyklízíte-li objekt v létě, v noci také bývá chladněji a nehrozí vám žádný úpal ani úžeh.

auto s přívěsným vozíkem

Pronajměte si vozík na delší dobu – pronájmy vozíků za tažné zařízení jsou velmi levné a ve srovnání s platbou vyklízecí firmě je to téměř zanedbatelná položka. Kupříkladu na hodinu vás to vyjde jen na necelou stokorunu. Pokud máte vše připraveno a pouze budete vynášet věci a odvážet je na skládku, s tím, že se s vozíkem otočíte tak dvakrát až třikrát, a skládka je od vašeho domu vzdálena jen několik kilometrů, a stejně tak hobby market, co vozíky pronajímá, vyplácí se vypůjčit si vozík na tři až čtyři hodiny. Za tu dobu byste měli vše zvládnout a zaplatíte za to jen necelé čtyři stovky. Pokud je toho ovšem víc a chcete mít na práci více času, zvolte si pronájem vozíku na 24 hodin. Vyjde vás to jen asi o padesát korun dráž.

Podobné příspěvky