Capri legíny do každého šatníku

Capri legíny. Sice se to nezdá, ale jaro se pomaličku, ale jistě blíží. Zatím tomu nic nenasvědčuje, protože venku fouká ledový vichr a občas proletí ještě sníh, ale jako byste to neznaly. Zavzpomínejte na poslední roky. Jak dlouhé bylo jaro? Možná jste jaro ani nezpozorovaly, ani nestihly vytáhnout ze skříní takové to klasické jarní oblečení. Prostě pořád jen zimní prošívaná bunda, teplé kalhoty a najednou, jako když mávne kouzelným proutkem, se zpod těžkých mraků vyhouplo slunce a peklo a peklo, takže v dubnu už bylo horko skoro jako v létě.

legíny

Takže je nyní akorát tak pravý čas na kontrolu šatníků s lehčími kousky, abyste, milé dámy, nebyly zaskočeny. Obzvlášť se zaměřte na svoje oblíbené tříčtvrteční legíny. Možná zjistíte, že jediný model, který obsahuje vaše skříň, je tak sepraný, švy rozjeté, prostě šup s ním do koše. Nebo jste přesvědčená, že jste si loni pořídila červené capri legínycapri legíny a teď je ne a ne najít? Je to divné, ale přece kvůli nim nebudete přerovnávat celý byt. Když je objednáte nyní, rozhodně neprohloupíte, v nejhorším případě, pokud by se ty loňské někde přeci jen objevily, budete mít dvoje. Také se může stát, že vytáhnete svoje oblíbené legíny, vyzkoušíte je, ale co to?

legíny

Nějak na vás plandají, už nesedí, jak by měly. To asi bude tím, že jste poctivě cvičila a běhala a odměnou vám bylo pár kilo dole. Takže šup, šup, nelenit a také rovnou objednávat. Ono to všechno může přece jen nějakou dobu trvat, než váš balíček obdržíte, najednou nám počasí udělá kotrmelec a zatímco vaše kamarádky se budou ještě pařit v dlouhých kalhotách, vy už budete naprosto in ve vašich zbrusu nových capri legínách. Černou barvou určitě nic nezkazíte, ale proč se nepoohlédnout i po barvách pestřejších. Legíny s vysokým pasem vás dokonce ještě pěkně zeštíhlí. Capri legíny rozhodně nesmí chybět v žádném šatníku.

Podobné příspěvky