Hračky s Mašinkou Tomášem

Dětmi oblíbený seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech se vysílá už desítky let. Oblibu si získal po celém světě a i u nás ho děti s láskou sledují. Tomáš a jeho kamarádi žijí na ostrově Sodor, kde spolu v každém díle zažívají různá dobrodružství. S novými díly přišlo pár změn a mašinky tak vyrážejí do světa a poznávají nové kamarády z různých koutů. Přibylo také více mašinkových slečen.

hraní dětí

Děti s mašinkami zažívají různá dobrodružství a díky dřevěným napodobeninám jejich hrdinů si mohou s nimi hrát i ve svých pokojíčkách. Můžete tak svým dětem pořídit nejen jejich zmenšené hrdiny, ale dokoupit můžete k těmto vláčkům i Mašinka Tomáš koleje. Můžete koupit různé sady kolejí i další doplňky. Děti si tak mohou postavit ostrov Sodor a nebo zapojit fantazii a postavit si zcela originální vláčkovou dráhu. Tím budou trénovat i logické myšlení, protože musejí koleje propojit tak, aby mašinky nevykolejili, vraceli se a kroužili podle představ dětí.

Tomáš a jeho kamarádi

Koleje a mašinky jsou i vzdělávacími hračkami, které děti rozvíjejí. Trénují u nich nejen logické myšlení, ale i kreativitu, jemnou motoriku i trpělivost. Děti koleje zabaví na mnoho hodin. A když je to přestane bavit, tak koleje mohou rozebrat a za pár dní postavit novou originální dráhu. Tyto hračky jsou opravdu velmi praktické a využijí je, jak malé děti, tak i ti starší. Vydrží i více dětí a tak si s nimi spolu mohou vyhrát i sourozenci.

A do stavění dráhy pro vlaky se mohou zapojit i dospělí a tím trávit společný čas s dětmi při tvořivé aktivitě. Zábava bude pro všechny zaručena.

koleje pro mašinky

A pokud máte doma vášnivého fanouška, tak mu můžete pořídit i další věci s jeho hrdiny. Například oblečení, psací potřeby, povlečení, batoh, ručníky, plavky a mnoho dalšího. Děti budou nadšení, že mají svého hrdinu nejen na hraní, ale také i na jiných věcech.

Podobné příspěvky