Lidé odsuzovaní ve společnosti

Společnost může vyvíjet někdy velký tlak na lidi.

Lidé se dělí podle společnosti na několik vrstev:

První typ: „normální“ lidi

Tito lidé nějakým způsobem nevybočují z řady, tudíž dělají to, co společnost vyžaduje. Nějak zvlášť na sebe neupozorňují.

balíček peněz

Druhý typ: lidi s něčím jiným

To znamená, že tito lidé jsou něčím jiní a to se společnosti mnohdy nelíbí. Například gayové nebo lesby. To znamená, že jsou ve vztahu jen se stejným pohlavím, jako jsou oni sami. Proč ale společnost a lidé tyto lidi odsuzuje?

Není to vůbec správné. Ano, někomu to může přijít sice zvláštní, ale gayové a lesby jsou v podstatě lidi jako my, akorát se orientují na jiné pohlaví. Taky by si společnost měla uvědomit, že pokud tím nikomu neubližují (například v okolí), neměli by být odsuzováni. Můžou z toho vzejít hluboké deprese nebo velký podnět na sebevraždu, psychické problémy a opravdu ji mohou spáchat.

Jen si vezměte, co takovému člověku orientovanému na stejné pohlaví, jako je on sám, způsobíte. Bude mít možná následky na celý život. Bude se nenávidět. Bude v slzách každý den. Ne každý může opovrhování společnosti tolik řešit, ale jsou tu zde i typy lidi (ti citlivější), které to opravdu může šeredně zasáhnout.

předání peněz

Jaké typy lidí přesně jsou tedy ve společnosti odsuzováni?

Gayové – muž je ve vztahu s mužem

Lesby – žena je ve vztahu s ženou

Pansexuálové – těmto lidem nezáleží na pohlaví, prostě se zamilují právě do toho, ke komu chovají sympatie

Lidé s tetováním – lidé, kteří mají velké tetování s nějakým „netypickým tvarem“ – společnosti se to nemusí úplně zamlouvat

Úspěšní lidé – lidé, kteří jsou třeba opravdu bohatí, ale dopracovali se k tomu sami a ostatní jim to závidí

Bezdomovci – tito lidé bývají často spatřováni na ulici, někdy i s kloboukem na peníze, ale někdy jsou i bez požadavků na finanční prostředky. Tyto lidi je taky netřeba odsuzovat, protože nevíme, jak se na ulici dostali.

Podobné příspěvky