Život celebrit a jak je vnímá společnost

Celebrity, které jsou známé svojí popularitou široké veřejnosti. Pěvecká i herecká kariéra celebrit, české i celosvětového showbyznysu, které nás zahlcují každý den na titulních stranách časopisů a medií. Je skvělé, že jsme informování o novinkách známých osobností. I když se o nich dočteme jen v časopisech nebo o nich uslyšíme v mediích, dozvíme se vždy pikantnosti. Jsme svědky jejich života na červeném koberci, jejich postupech v kariéře i jejich životních a kariérních pádů. Zkrátka informace českých i světových celebrit, co jsou dnes a denně vystavováni kamerám, fotografům a to za oponou, za kterou se běžný smrtelník nedostane.

Zpěvačka Beyonce

JAK VNÍMÁME CELEBRITY VE SPOLEČNOSTI?

Můžeme říci, i když nám není cizí pojem CELEBRITY, známe je z televizní obrazovky, z titulních strach časopisů, z koncertů, z rádia. Svým způsobem jsou pro nás sice známé osobnosti, ale zpovzdálí. Na přímo se nimi jen tak nesetkáme, jako s naší sousedkou.

Celebrity jako jsou zpěváci nebo herci, nám činí službu. Zpěváci nám zpívají v rádiu, na koncertech. Herci, co pro nás ve filmu zahrají jakoukoli roli. Jsou pro nás nepostradatelní. Díky nim máme na výběr z hudby, kterou tvoří. Bez herců by nebyli filmy. Kolikrát si to ani neuvědomujeme a bereme jako samozřejmost, když nám hraje v rádiu nějaká oblíbená skladba. Zapnete televizi, kde momentálně běží film, na který se rádi podíváte. A nám ani nedochází to, že to nedělají je kvůli sobě, ale kvůli široké veřejnosti.

Každý z nás má oblíbeného herce, zpěvačku nebo jiné známé osobnosti, které rád vidí, o kterých rád uslyší. Ale jsou i takové osobnosti, které nás nezajímají nebo nám nic neříkají. Jsou i celebrity, které nejsou oblíbené, třeba z důvodu, že vystupují nevhodným způsobem chování.

CO JE PRAVDA, CO JE KLAM?

Není to jen o tom kdo je víc, kdo je méně známý. Píše se o každém, protože to naše společnost vyžaduje. Jen je těžko rozeznatelné, co je pravda a co je lež. Nikdy se úplnou pravdu nedozvíme. I když se naše známé osobnosti snaží svoje soukromí a život držet pod pokličkou, někdy to nejde úplně tak snadno. Informace, které se dostanou na veřejnost mohou být pravda, ale jsou i smyšlené a upravené právě kvůli zajímavosti. Není nám cizí, že slýcháme o nepravdách, které se šíří bulvárem. Není nic nového, že média ráda přikreslují skutečnost, která je vzdálená od reality. V žádném případě se nejedná jen o jednu nebo dvě osobnosti. Týká se to všech, na každého si něco najdou a nikomu nedají pokoj. Naše společnost to žere, protože když se něco děje kolem slavných, je to velké BUM! A může to být maličkost, která se nafoukne, ale může to být i nějaká nešťastná událost, která se bude donekonečna upravovat, aby z toho byl celosvětový trhák.

MINCE MÁ DVĚ STRANY

Je úžasné být slavným, ale co když jsou někteří trochu opomíjení? Pak je čas na sebe upozornit. Upozorňují na sebe někdy až natolik, že veřejnost je za to odsuzuje. Nebo si naopak hoví tím, že se o nich mluví více, nežli dřív.

Pokud se nad tím zamyslíme, vidíme i tu druhou stranu? Nebo věříme a žijeme tím, co na nás hrnou média?

Žena s fotoaparátem

SOUKROMÍ A ŽIVOT CELEBRIT

Nebudeme si nalhávat, že život slavných je procházka růžovou zahradou. I když se může zdát, že mají vše jednoduché. Peněz, že jimi můžou tapetovat pokoj. Slunečné dny, jen s jasnou oblohou. Problémy, které jsou vždy řešitelné. Má to ale i své ALE! Za tím vším je dřina a snaha se udržet v showbyznysu. Prochází si krásným obdobím svých úspěchů, ale i pádů, které jsou nečekané. Život, o který se někdy ani nechtějí dělit s veřejností. Neustále je sledují na každém kroku PAPARAZZI, kteří narušují jejich soukromí život a snaží se vyšťourat pikantnosti. Řeší se jejich trapasy. Kdo s kým a jak. Kdo se jak choval. Co mají na sobě. Jejich úspěch, za cenu jejich nesvobodných životů.

Každý kdo na to má být slavným, může do toho jít. Ale opravdu to stojí za to? Stojí to každému za to, být slavný a nemít tu moc užívat si klidného a prostého života?

Podobné příspěvky