Nezvyklé blahopřání

Chápu, že je to síla i po finanční stránce věci. Naše slavná česká pošta umí jen a jen zdražovat a její práce je čím dál horší. Jenže to my neovlivníme. Pohlednice s ciziny mi přišla deset dní poté, co už byla odesílatelka dávno doma. A mi to nevadilo. Hlavně že ji poslala a že vůbec přišla.

narozeniny

Jak to chodilo v době, kdy se této „vymoženosti říkalo „pohledový lístek“, to nevím. Ale i za komančů chodila pošta každý den a pošťačka měla vždycky čas prohodit pár slov. Ty časy jsou nenávratně pryč. A my půjdeme pryč od tématu pošta, i když to má s následujícím textem hodně https://www.postshop.cz/cs/pohlednice-online/pohlednice-online-voucher-3-ks-do-cr/p%26id%3D691 a moc společného.

Když víte, že má někdo například narozeniny, nebo se žení, můžete mu alespoň poslat „pohledový lístek“ s blahopřáním. Jistě to dotyčného potěší. A pozor, nemusíte mu poslat jen to obyčejné, které sice může být hezké, ale vy mu pošlete ještě lepší, před kterým kleknou na zem všichni kolem.

Zdalipak jste již slyšeli, viděli nebo četli o 3D přání. Ne? Tak to si ihned klikněte na modrý předešlý text a uvidíte, jak je to hezké.

přáníčka

Takové přáníčko, poslané třeba dědečkovi, to bude určitě velké překvapení. Můžete si vybrat z několika motivů, a nejen pro svého dědu. Toto je vhodné jak pro muže, tak pro ženy, a to v jakémkoli věku. Ale pozor, nesmíme zapomenout na děti. Buďte klidní i takových motivů je dostatek. Pro všechny věkové kategorie.

Takže vidíte, že tato, v podstatě, novinka může zaujmout. Já si pamatuji že na podobné bázi byly celé knihy. Otevřeli jste novou stránku a před vámi se objevila chaloupka, kde jste mohli nahlédnout okny a uvidět sedět draka, na kterého na další stránce číhala zlá princezna s velkými zuby. Nebo obráceně? To už si nepamatuji, byl jsem prostě malý.

Pokud vás tedy jako dárek nic nenapadne, tak směle zakupte 3D blahopřání a posílejte komu libo. Příjemci to určitě nečekají a budou tedy řádně mile překvapení. A to je za všechny peníze.

Podobné příspěvky